Piabet Müşteri Hizmetleri

Tıkla Piabet’e Giriş Yap!

Piabet müşteri hizmetleri numarası nedir? İstek, öneri veya şikâyetlerinizi anında iletebileceğini iletişim yöntemi firmanın kullanıcılarına bir avantajıdır. Bu yöntemi kullanmadan önce sistemdeki telefon numaranızın doğrulanması, güncel olması gerekmektedir. Ek olarak Firma çeşitli yöntemlerle iletişime geçse de, kalitesini koruyan sayılı yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerden biri sosyal medya hesabı olan Telegram adresidir.

Piabet Müşteri Hizmetleri

Piabet Telegram site içerisindeki her türlü sorularınıza yanıt veren bir araçtır. 7/24 aktifliğini sürdüren firmanın etkinliklerine ulaşabileceğiniz gibi özel görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmeler müşteri hizmetleri seçeneğinin aksine sesli değil, yazılı olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca alacağınız sonucun son derece sağlıklı ve hızlı olacağını söyleyebiliriz. Anlık iletişim kurabilmek için Telegram hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Piabet Müşteri Hizmetleri Seçenekleri

Firma çalışanlarıyla birebir görüşme sağlamanız adına birçok seçenek vardır. Piabet müşteri hizmetleri seçenekleri başlığı altında bahsi geçen yöntemler sıralanmaktadır. E-posta adresleri, sosyal medya hesapları, Whatsapp gibi birçok uygulama iletişimi gerçekleştirmektedir. Whatsapp için +44 7940 408815 numarası kullanılarak görüşme sağlamanız yeterli olacaktır. Olası durumlarda firmaya danışmanızı tavsiye ederiz.

Diğer yöntemlerden birisi de Piabet canlı destek hattı olmaktadır. Diğerlerinden en büyük avantajı güncel giriş adresinde yer alarak, çevrimiçi hizmet vermesidir. Üyeler oyun esnasında, canlı maç esnasında veya diğer tüm işlemlerini yürütürken anında bağlanabilmektedir. Fakat müşteri hizmetleri sistemi çok daha farklı biçimde ilerlemektedir. Destek hattının e-posta adresinden farklı olarak, herhangi belge gönderememenizdir.

Piabet Müşteri Hizmetleri Numarası

Güncel giriş adresinin sol alt kısmında yer alan Sizi Arayalım butonuna tıklayarak işleme başlayabilirsiniz. Piabet müşteri hizmetleri numarası formu ekrana açılacaktır. İstenilen bilgileri tam biçimde doldurarak, kısa sürede tarafınıza dönüş yapılmasını beklemelisiniz. Sizi Arayalım formu içerisinde;

  • İsim,
  • Soyisim,
  • Kullanıcı Adı,
  • İstenilen Temsilci,
  • Mail Adresiniz,
  • Talep alanlarını doldurmanız istenmektedir.

Piabet güncel giriş adresinde problem yaşadığınız her alanda iletişime geçmekte özgürsünüz. Sistem gündüz saat 10:00 – 18:00 saatleri arasında faaldir. Yeni giriş adresinde hesabınızda kayıtlı telefon numarası yoksa müşteri hizmetleri sistemine bağlanamazsınız. Ayrıca kayıtlı olan telefon numaranızı kullanıyor olmanız, aktif olması gerekmektedir. Hususlara dikkat etmeyen kullanıcıların, firmanın onlara dönüş sağlamadığı yönünde şikayetleri bulunmaktadır.